Stavebníctvo
Miroslav Bubelíny
Zemné práce
- Obec
- Brestovany
- Od roku
- 1993
- IČO
- 41 269 756
Miroslav Bubelíny
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 919 27 Brestovany
- Na trhu od
- 31. mája 1993
- IČO
- 41 269 756
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 33
- rokov na trhu
- 1993
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Miroslav Bubelíny
Miroslav Bubelíny – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Brestovany. Podniká od 31. mája 1993.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad prípravne práce pre stavbu, demolácie a zemné práce a maliarske a natieračské práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Miroslav Bubelíny
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 269 756
- Dátum vzniku
- 31. mája 1993
- Miesto podnikania
- 919 27 Brestovany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 603-2886
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Miroslav Bubelíny zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Prípravne práce pre stavbu
-
Demolácie a zemné práce
-
Maliarske a natieračské práce
-
Zámočnícke práce
-
Zváračské práce
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Miroslav Bubelíny?
Miesto podnikania je v obci 919 27 Brestovany.
Čím sa Miroslav Bubelíny zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravne práce pre stavbu; demolácie a zemné práce; maliarske a natieračské práce; zámočnícke práce.
Aké je IČO – Miroslav Bubelíny?
IČO je 41 269 756.
Odkedy podniká Miroslav Bubelíny?
Podnikanie začalo 31. mája 1993. Na trhu pôsobí 33 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.